O NAS

HAIR-LIFE PROFESSIONAL SALON I AKADEMIA

Address: 508 Carlton Road, Nottingham, NG3 2NS

Master Craftsman and Senior Stylist, Trainer Mrs Karolina Grzelewska

tel. 0115 941 4477, mob. 07903273408

"Wolność twórcza i pasja są Sztuką, którą tworzymy dla życia i szczęścia innych..." Karolina Grzelewska

Licencjonowany Senior Stylist i Trener Karolina Grzelewska

Oddana pasji oraz sztuce od roku 1996, Trener Stylista oraz Specjalista ds Koloryzacji


Urodzona w roku 1981 w Łodzi Karolina Grzelewska. Od roku 1996 czynnie uczestniczy w szkoleniach fryzjerskich organizowanych przez Akademie L'Oreal w Warszawie, w Londynie oraz w Manchester. Początkowo zdobywała wiedzę i doświadczenie pracując dla największej w Europie francuskiej sieci Salonów Hair-Coif, W latach 2000-2005 była szkolona przez francuskich stylistów i prekursorów sztuki fryzjerskiej.  Ukończyła 2 szkoły fryzjerskie  otrzymując tytuł Stylisty, Czeladnika i pózniej Mistrza. Karolina Grzelewska jest ekspertem w dziedzinie koloryzacji oraz konsultantem  w dziedzinie Trychologii (właściwa i profesjonalna pielęgnacja skóry głowy, leczenie, odbudowa rdzenia włosów oraz zapobieganie ich wypadaniu).  Od roku 2006 jest certyfikowanym  trenerem oraz szkoleniowcem. W  roku 2008 stworzyła własną markę Hair-Life Professional UK i jest  właścicielem salonu w Nottingham od roku 2011. Twórca projektu - franczyzowego biznesu dla swojej marki.  W roku 2015 otrzymała angielski certyfikat oraz wyróżnienie jako Trener oraz Mistrz fryzjerstwa  nadany przez Hair-Council. Jest pierwszą Polką, która  trafiła na oficjalną listę i rejestr  mistrzowski w Wielkiej Brytanii. Członek brytyjskiej Państwowej Federacji Fryzjerskiej ID: 4010564. Jest oficjalnym Ambasadorem marki Amazon-Keratin w Wielkiej Brytanii.


Salon dla wymagających Klientów został autoryzowany przez markę L'Oreal Professionnel UK a w późniejszym czasie, zdobył miano prestiżowego salonu, do którego przyjeżdżają Klienci oraz goście z odległych miast t.j. Leeds, Hull, Birmingham, Oxford, Coventry, Mansfield, Northampton, Leicester itp. poświęcając nawet  do 4 godzin czasu na dojazd. Salon oraz marka: HAIR-LIFE PROFESSIONAL SALON & ACADEMY otrzymał certyfikację, w ramach których, Senior Stylist Karolina Grzelewska może prowadzić szkolenia w UK w zakresie pielęgnacji i odbudowy rdzenia włosa, w zakresie strzyżeń w oparciu o kilkanascie technik strzyżeń oraz szkolenia z koloryzacji. Senior Stylist Karolina Grzelewska jest zarejestrowanym i licencjonowanym Stylistą w: UK Hairdressing Council oraz posiada  podpisane liczne umowy w zakresie implementacji programu nauczania  dla  English Hairdressing School.


Od roku 2009, Senior Stylist Karolina Grzelewska bierze czynny udział w wielu pokazach, szkoleniach, organizuje Hair-Road-Show  a także prowadzi szkolenia indywidualne oraz grupowe dla fryzjerów oraz osób, które chcą  dołączyć do grona   rodziny fryzjerskiej.


Karolina Grzelewska posiada polskie oraz brytyjskie uprawnienia (M.E.N. oraz NARIC) w zakresie Instruktora Praktycznej nauki zawodu oraz Wykładowcy pozaszkolnych form kształcenia.

Fryzjer Stylista Angelika Cimoszko

Staranność i dokładność oraz zamiłowianie do fryzjerstwa od roku 2006.


Fryzjer Stylista Angelika Cimoszko jest fryzjerem, który również  zalicza się do osób, dla których pasja jest na pierwszym miejscu.

Angelika Cimoszko posiada 9 lat doświadczenia w sztuce fryzjerstwa oraz kilka lat doświadczenia jako właściciel salonu, który prowadziła w Polsce. Z marką HAIR-LIFE PROFESSIONAL współpracuje od roku 2014.Fryzjer Stylista Martyna Pawelczyk

Kreatorka i pasjonatka w dziedzinie fryzjerstwa, kocha sztuke!.
Martyna jest naszym nowym utalentowanym fryzjerem, godnym zaufania. Marka L'Oreal nie jest jej obca. Martyna wykorzystuje 11 technik strzyżeń podczas pracy a pasją jej są.... strzyżena inne niż wszystkie!Stylista Personalny i Trener Małgorzata Łajdecka

Kreatorka dobrego wizerunku, specjalista w zakresie stylu i metamorfozy od A do Z.
Małgorzata jest  absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, kierunek: kosmetologia, ze specjalizacją Wizaż i Stylizacja. Od kilku lat posiada kwalifikacje poparte certyfikatem jako Trener oraz Osobisty Stylista. Z pasją i oddaniem od wielu lat zajmuje się dziedziną Visual Merchandising w sklepach w Polsce i w Londynie w światowym centrum mody. Polska: United Colors of Benetton, Cubus. Londyn: USC Fashion, Flagship Store - Oxford Street.                  www.helloMadame.comHAIR-LIFE PROFESSIONAL

                          SALON & AKADEMIA


  •  Akademia fryzjerska w Nottingham
  • Szkolenia tradycyjne i zaawansowane
  • Uslugi fryzjerskie dla wymagajacych
  • Pielegnacja i konsultacje
  • Stylizacja i konsultacje
  • Odbudowa rdzenia wlosa, Botox
  • Stylizacje Awangarda
  • Stylizacje Fashion
  • Koloryzacja w klasie Expert

WSPÓŁPRACANEW COLLEGE NOTTINGHAM

Program edukacyjny dla uczniów dofinansowany ze środków Unijnych EU. Praktyki zawodowe.

https://www.ncn.ac.uk/


THE NATIONAL SKILLS ACADEMY

Instytucja korporacyjna, która wspiera firmy oraz kandydatów chcących zdobyć zawód i praktyki.

http://www.nsafs.co.uk


THE HAIR  COUNCIL UK

Instytucja i Stowarzyszenie

Wiarygodnych oraz Licencjonowanych Fryzjerów, Stylistów i Trenerów, która nadaje certyfikację i ocenę poszczególnym specjalistom.

www.haircouncil.org.uk/


NOTTINGHAM FUTURES

Organizacja pomagająca w przygotowaniu do wybrania  kariery zawodowej oraz oferująca kandydatom praktyki, szkolenia i staż.

https://www.futuresadvice.co.uk/


LONDON L'OREAL ACADEMY

www.lorealacademy.com/


MANCHESTER L'OREAL ACADEMY

www.lorealacademy.com/


WARSAW L'OREAL ACADEMY

http://lorealprofessionnel.pl/


AMAZON-KERATIN UK

www.amazon-keratin.co.uk

Menadzer oraz doradca biznesowy Marek Grzelewski

Specjalista ds implementacji know-how i rozwoju biznesu, trener dobrego wizerunku firm i twórca reklamy.
Marek Grzelewski jest twórcą wielu wspaniałych rozwiązań biznesowych. Marketing, reklama, kreowanie dobrego wizerunku firmy to jego specjalność. Znajomość technik negocjacji, implementacja rozwiązań w odniesieniu do dynamicznego rozwoju i zaistnienia biznesu w dowolnym miejscu, badania rynkowe oraz socjotechnika dyplomacji to jego pasja. Od roku 2001 czynnie realizuje cele i zadania dla firm w zakresie sprzedaży usług profesjonalnych.

Marek Grzelewski realizuje medialne projekty dla instytucji i dla firm z kapitałem prywatnym.

Od roku 2007 prowadzi szkolenia z zakresu marketingu biznesowego, promuje polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii oraz uczestniczy w różnego rodzaju masowych imprezach polonijnych, głównie jako organizator lub współorganizator. Z marką Hair-Life Professional  związany jest od roku 2006.


Oficjalny  Dystrybutor Marki AmazonKeratin UKArtykuł o nas w Gazecie Polonijnej.

Wydanie 13.09.2012 East Midlands


Losowanie nagrody głównej

w naszym salonie.