O NASLicencjonowany Senior Stylist i Trener Karolina Grzelewska

Oddana pasji oraz sztuce fryzjerskiej od roku 1996, Trener Stylista oraz specjalista w dziedzinie koloryzacji.


Urodzona w roku 1981 w Łodzi Karolina Grzelewska. Od roku 1996 czynnie uczestniczy w szkoleniach fryzjerskich organizowanych przez Akademie L'Oreal w Warszawie, w Londynie oraz w Manchester. Początkowo zdobywała wiedzę i doświadczenie pracując dla największej w Europie francuskiej sieci Salonów Hair-Coif, W latach 2000-2005 była szkolona przez francuskich stylistów i prekursorów sztuki fryzjerskiej.  Ukończyła 2 szkoły fryzjerskie  otrzymując tytuł Stylisty, Czeladnika i pózniej Mistrza. Karolina Grzelewska jest ekspertem w dziedzinie koloryzacji oraz konsultantem  w dziedzinie Trychologii (właściwa i profesjonalna pielęgnacja skóry głowy, leczenie, odbudowa rdzenia włosów oraz zapobieganie ich wypadaniu).  Od roku 2006 jest certyfikowanym  trenerem oraz szkoleniowcem. W  roku 2008 stworzyła własną markę Hair-Life Professional UK i jest  właścicielem salonu w Nottingham od roku 2011. Twórca projektu - franczyzowego biznesu dla swojej marki.  W roku 2015 otrzymała angielski certyfikat oraz wyróżnienie jako Trener oraz Mistrz fryzjerstwa  nadany przez Hair-Council. Jest pierwszą Polką, która  trafiła na oficjalną listę i rejestr  mistrzowski w Wielkiej Brytanii. Członek brytyjskiej Państwowej Federacji Fryzjerskiej ID: 4010564. Jest oficjalnym Ambasadorem marki Amazon-Keratin w Wielkiej Brytanii.

 

Salon dla wymagających Klientów został autoryzowany przez markę L'Oreal Professionnel UK a w późniejszym czasie, zdobył miano prestiżowego salonu, do którego przyjeżdżają Klienci oraz goście z odległych miast t.j. Leeds, Hull, Birmingham, Oxford, Coventry, Mansfield, Northampton, Leicester itp. poświęcając nawet  do 4 godzin czasu na dojazd. Salon oraz marka: HAIR-LIFE PROFESSIONAL SALON & ACADEMY otrzymał certyfikację, w ramach których, Senior Stylist Karolina Grzelewska może prowadzić szkolenia w UK w zakresie pielęgnacji i odbudowy rdzenia włosa, w zakresie strzyżeń w oparciu o kilkanascie technik strzyżeń oraz szkolenia z koloryzacji. Senior Stylist Karolina Grzelewska jest zarejestrowanym i licencjonowanym Stylistą w: UK Hairdressing Council oraz posiada  podpisane liczne umowy w zakresie implementacji programu nauczania  dla  English Hairdressing School.

 

Od roku 2009, Senior Stylist Karolina Grzelewska bierze czynny udział w wielu pokazach, szkoleniach, organizuje Hair-Road-Show  a także prowadzi szkolenia indywidualne oraz grupowe dla fryzjerów oraz osób, które chcą  dołączyć do grona   rodziny fryzjerskiej.

 

Karolina Grzelewska posiada polskie oraz brytyjskie uprawnienia (M.E.N. oraz NARIC) w zakresie Instruktora Praktycznej nauki zawodu oraz Wykładowcy pozaszkolnych form kształcenia.

 

W dniu 01 Stycznia 2018 podjęła decyzję otwarcia kolejnej Akademii dla fryzjerów o nazwie ART Trends Hairdressing Academy połączony z organizacją First Hairdressing Office & Polish Hairdresser's Association. Jest to pierwsza Akademia w UK, gdzie trenerami są sami sławni i najlepsi mentorzy w Świecie fryzjerstwa.


W roku 2020 wdrożyła projekt w zakresie testów oraz produkcji profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. W roku 2021 rozpoczęła działalność w zakresie produkcji i dystrybucji produktów "od fryzjera dla fryzjerów oraz dla klientów". 

Menadzer oraz doradca biznesowy Marek Grzelewski

Specjalista ds implementacji know-how, trener dobrego wizerunku firm i rozwoju biznesu.

Projektant oraz designer. Manager wielu przedsiębiorstw na terenie EU oraz UK.

Marek Grzelewski jest twórcą wielu wspaniałych rozwiązań biznesowych. Marketing, reklama, kreowanie dobrego wizerunku firmy to jego specjalność. Znajomość technik negocjacji, implementacja rozwiązań w odniesieniu do dynamicznego rozwoju i zaistnienia biznesu w dowolnym miejscu, badania rynkowe oraz socjotechnika dyplomacji to jego pasja. Od roku 2001 czynnie realizuje cele i zadania dla firm w zakresie sprzedaży usług profesjonalnych.

Marek Grzelewski realizuje medialne projekty dla instytucji i dla firm z kapitałem prywatnym.

Od roku 2007 prowadzi szkolenia z zakresu marketingu biznesowego, promuje polskich przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii oraz uczestniczy w różnego rodzaju masowych imprezach polonijnych, głównie jako organizator lub współorganizator. Z marką Hair-Life Professional  związany jest od roku 2006.


Oficjalny  Dystrybutor Marki AmazonKeratin UK  www.amazonkeratin.co.ukArtykuł o nas w Gazecie Polonijnej.

Wydanie 13.09.2012 East Midlands