FRANCHISE

Oferta współpracy Franczyzowej


Franczyza – lepsza strona biznesu!


Własna i dobrze prosperująca firma to  marzenie lub cel wielu osób, ale... istnieje strach i ryzyko niepowodzenia. Marka Hair-Life Professional posiada dla zainteresowanych biznesem fryzjerskim - propozycję nie do odrzucenia! Możemy spełnić Twoje marzenie i sprawić, że Twoja firma już od początku będzie odnosić sukcesy i przynosić oczekiwane zyski, dzięki franczyzie. Franczyza to Twój własny biznes, ale działający pod szyldem renomowanej i uznanej już na rynku marki. Termin pochodzi z języka angielskiego i oznacza długofalową współpracę między niezależnymi przedsiębiorcami – franczyzodawcą a franczyzobiorcą, podczas której franczyzodawca nie tylko użycza franczyzobiorcy swojego znaku firmowego, ale również przekazuje wiedzę na temat prowadzenia firmy. Franczyzobiorca może liczyć na stałą pomoc handlową, techniczną oraz w postaci szkoleń z zakresu prowadzonej działalności.


Jeżeli jesteś inwestorem lub fryzjerem, który chce dynamicznie wejść na rynek fryzjerski i rozwijać  biznes to mamy dla Ciebie sprawdzoną i gotową ofertę na otwarcie i prowadzenie  prestiżowego salonu urody w Twoim mieście!


Nie ukrywamy, poszukujemy najlepszych w swoim fachu fryzjerów-stylistów, dla których fryzjerstwo jest nie tylko pasją, ale i sztuką, która z roku na rok będzie udoskonalana oraz  szlifowana na najwyższym poziomie dla pełnej satysfakcji wymagających klientów!  Dołącz do naszego Team'u, ponieważ  posiadamy najlepszy model współpracy wewnętrznej a dodatkowo wykreujemy "najlepszych  z najlepszych" fryzjerów. Zapewniamy wewnętrzne  szkolenia  zawodowe, marketingowe,  zarządzanie, moduł dodatkowy:  psychologia i perswazja.


Co oferujemy w ramach współpracy i wykupienia licencji?


- biznes plan, doradztwo i standaryzację w oparciu o naszą markę,

- pełne wsparcie formalne i organizacyjne,

- pracę w prestiżowej grupie salonów Hair-Life Professional,

- wewnętrzne szkolenia dla właściciela, managera oraz fryzjerów-stylistów,

- regularne szkolenia usługowe i produktowe  w L'Oreal Art Team,

- dostęp do specjalistycznych szkoleń w Akademiach L'Oreal EU/UK,

- wsparcie medialne, marketing, kampanie reklamowe,

- system bezpieczeństwa i ochrony danych, monitoring , CCTV

- niezbędne licencje oraz certyfikacje właściwych urzędów w UK,

- pakiety lojalnościowe oraz program usług VIP,

- gwarancję sukcesu oraz   dostęp do nowości,

- satysfakcję oraz  niezależność na rynku,


Jeżeli chcesz uczestniczyć w naszym programie franczyzowym, posiadasz salon lub chcesz otworzyć salon i działać pod szyldem naszej marki: Hair-Life Professional a równolegle czerpać  korzyści   - nie zwlekaj, skontaktuj się  z nami!Marek Grzelewski / Wsparcie oraz  Menadzer

Karolina Grzelewska /  Trener oraz Właściciel  Marki


 
 
 
 
Londyn
Manchester
Bristol
Birmingham
Edynburg
Inne UK
Inne EU